Bio Derm
 
 
 
» Hepsi  
Markalar
Guzellik Meslek Kursu
Guzellik Uzmanligi Kursu
Protez Tirnak Egitimi
Kalici Makyaj Egitimi
El-Ayak Bakimi Kursu
Lazer Epilasyon Egitimi
Profesyonel Makyaj Kursu
Gold Shape
Arama
-

Tüm Ürünleri Göster

 
Güzellik Uzmanlığı Meslek Programı (940 saat)
 
 
 
1989 yılında kurulan Bio-Derm, profesyonel kozmetik eğitimine yeni bir soluk getirerek, estetisyenlik ve kişiye özel bakım dersleri vermektedir. 
 
Uzman olmak isteyen kişi modeli için fonksiyonel gereksinimleri üzerinde çalışılmış, yeni ve başarısı kanıtlanmış ders programları sunan Bio-Derm, kurslara katılan kişilere yalnızca eğitim vermekle kalmayıp etkin, gözle görülür imaj değişikliği sunar.
 
Eğitim programlarında, bitkisel tedavi yöntemleri, masaj metodları, davranış metodları, muhasebe finans ve işletme programı ve diğer tüm dersler kitapçıklar halinde öğrencilere verilmektedir.
 
Cilt Analiz & Teşhisi-Cilt Tipleri, Yüz Masajı, Profosyonel Kabin Bakımları, Akne Sivilce Bakımları, Leke-İz Bakımları, Ultrasonic Ses Dalgaları İle Cilt Soyma, Kırışıklık Tedavi Kürleri, Asit Uygulamaları, Tüm Cihazların Kullanım Ve Eğitimi, Mesleki Kurallar Ve Düzen konularının yanı sıra okullarımızda:
 
Anatomi, Kozmotoloji, Cilt Bakımı, Makyaj, Masaj, Epilasyon, Zayıflama Eğitimleri, Cihaz Eğitimi, Ürün Eğitimleri, TV Makyajı, Katalog Makyajı, Çocuk Makyajı, Kaş Eğitimi, Satış Teknikleri gibi konularda da eğitim verilmektedir.