Bio Derm
 
 
 
» Hepsi  
Markalar
Guzellik Meslek Kursu
Guzellik Uzmanligi Kursu
Protez Tirnak Egitimi
Kalici Makyaj Egitimi
El-Ayak Bakimi Kursu
Lazer Epilasyon Egitimi
Profesyonel Makyaj Kursu
Gold Shape
Arama
-

Tüm Ürünleri Göster

 
Franchise Detayları

 

 

1989 yılında kurulan BİO-DERM; profesyonel kozmetik eğitimine yeni bir soluk getirerek, çeşitli programlarla, estetisyenlik ve kişiye özel bakım dersleri vermektedir.

BİO-DERM, kurslara katılan kişilere yalnızca eğitim vermekle kalmayıp etkin, gözle görülür imaj değişikliği sunar.

Tam bir profesyonel eğitim markası olan BİO-DERM; hem cilt bakımları ve vücut bakımları, hem holistik bakımlar, hem de makyaj, spa, salon ve ev bakım ürünleri olarak geniş yelpazesiyle benzersiz eğitimler sunar. Tamamen doğal, kullanımı kolay ve etkili cilt bakım ürünlerin yanı sıra, profesyonel estetisyenlerin kullanımı için oluşturulmuş ürün gruplarını da kullanır.

Her katılımcı modeli için en uygun program belirlenip eğitim oluşturulmuştur. Uzman olmak isteyen kişi modeli için fonksiyonel gereksinimleri üzerinde çalışılmış, sonuç olarak yepyeni ders programları ilave edilmiştir.

BİO-DERM EĞİTİM MERKEZİNDE, CE belgeli Dünya kozmetik piyasasına uygun cihazlar ile Sağlık bakanlığı onaylı tamamı ithal profesyonel aktif etkin maddeli terapi ürünleri kullanılır.

Eğitimdeki süre içerisinde etkili ve hızlı öğrenim yapılması esastır. Eğitim programlarında, bitkisel tedavi yöntemleri, masaj metodları, davranış metodları, muhasebe finans ve işletme programı ve diğer tüm dersler kitapçıklar halinde öğrencilere verilmektedir. Türkiye çapında bir çok kız meslek lisesi cilt bakım uzmanlığı branş derslerinin kurulması yapılandırılması, Türkiye ve Dünya çapındaki bir çok kozmetik markasının uzman ihtiyacının karşılanması ve eğitilmesi, KKTC de Eğitim bakanlığı meslek programının kurulması gibi bir çok başarıya imza atmıştır.

Beş yıldızlı otel spa bölümlerinin personel eğitimlerinin verilmektedir.