Bio Derm
 
 
 
» Hepsi  
Markalar
Guzellik Meslek Kursu
Guzellik Uzmanligi Kursu
Protez Tirnak Egitimi
Kalici Makyaj Egitimi
El-Ayak Bakimi Kursu
Lazer Epilasyon Egitimi
Profesyonel Makyaj Kursu
Gold Shape
Arama
-

Tüm Ürünleri Göster

 
İtalyan Extro REGEN RF1 PLUS


ÜRÜN KODU: APP42

REGEN RF 1 PLUS

 

Regen RF1 Plus ile yapılan tedavi, yüz için özel bipolar el aleti ve cildin daha derin katmanlarına ulaşmak için iletken ısı aktarımına izin veren bir krem ​​araya sokarak çalışan vücut için dört kutuplu el aleti kullanılarak yapılır.
Bu, kas tonu ve cilt yaşlanmasının kaybolmasından sorumlu olan madde olan kollajen üretmek için vücuda rejeneratif bir tepki yaratır. Regen

RF1 Plus cilt tonu işlemlerinin restorasyonu, mikro lenfatik dolaşımın uyarılması, şişkinlik stazının ortadan kaldırılması ve vücudun cilt tonlarının iyileştirilmesi için endike olduğu hallerde, göz bölgesinin, nazolabial katlantıların elmacık kemikleri, alın, kırışıklıklar vb. Selülit tedavileri. İşletim sistemleri yelpazesi, cilt dokusuna yeni bir ultrasonik osilasyon sistemi vasıtasıyla etki ederek derin kirlilikleri ortadan kaldıran spatula el aleti ile soyma cildinin invaziv olmayan tedavisini sağlar.

Bu işlem, cildin tüm sonraki tedavilerinde hazırlanarak bir radyo frekansı tedavisine geçirgenliği arttırır. Spatula da cildin dokusunu çok daha ipeksi, parlak yapar.

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Güç kaynağı: 230Vac 50Hz
Güç tüketimi: 150W
Güvenlik sınıfı: I BF
Ağırlık: 13 kg
Boyutlar: 40x24x40cm
RF çıkışı: Dirençli
Frekans: 960KHz
Maksimum çıkış gücü RF: 25W
RF el aletleri: gövde için 1 quadrupole ve yüz için 1 bipolar
Ultrason Spatula: Frekans 25KHz
İsteğe bağlı: Demir troley ve özel raf