Bio Derm
 
 
 
Gold Shape
» Hepsi  
Markalar
Guzellik Meslek Kursu
Guzellik Uzmanligi Kursu
Protez Tirnak Egitimi
Kalici Makyaj Egitimi
El-Ayak Bakimi Kursu
Lazer Epilasyon Egitimi
Profesyonel Makyaj Kursu
Gold Shape
Arama
-

Tüm Ürünleri Göster

 
Gold Shape

       

 

   MUCİZE BULUŞ

Sadece Sürün Yağlar Uçup Gitsin!

İstenilen bölgeye günde iki kere sürülmesi ile sonuç,yedi günlük bir süreçten sonra gözle görülmeye başlayacaktır.

Deri altı yağı azalır,cilt sıkılaşır ve güçlenir,yiyecek alımı azalır

UZAKDOĞUNUN BİTKİLERLE GELEN ZAYIFLAMA MUCİZESİ

Venüs Kozmetik ve Bio – Derm Güzellik salonları& estetisyenlik Kursları sahibi başarılı işkadını Asuman NARDALI Türkiye’de bir mucizeye imzasını attı. GOLD SHAPE isimli mucize zayıflama kremini Tayland’dan Türkiye ye getiren Asuman NARDALI fazla yağlardan kurtulmanın işkence olmaktan çıktığını, aç kalmadan ve de özellikle spor yapmaya vakti olmayanlar için artık çok kolay olduğunu söylüyor. Bu mucizevi ürün 7 günlük muntazam kullanımda deri altındaki inatçı yağ tabakasını gözle görülür şekilde azaltıyor. Asuman NARDALI Bio-Derm Güzellik Enstitüsü’nde de birebir uygulamalarda çok ciddi santimetre kayıplarıyla karşılaştıklarını ifade etti. GOLD SHAPE yüzde yüz bitkisel aktif içeriklerden oluşan Slim Safe formülü sayesinde etkili olduğu kadar güvenli de bir incelme sağlıyor. GOLD SHAPE i diğer zayıflama kremlerinden ayıran en önemli özelliği içeriğindeki Slim Safe formülü.

Vücut hatlarınız deri-altı yağ tabası azaldığında incelir. Slim Safe deri-altı yağ tabakasını azaltacak aktif içeriklerden oluşur. Deri –altı yağ hücrelerinin hücre duvarlarına nüfuz eder ve yağ içeriğinin enerjiye yakılmasını ivmelendirir. GOLD SHAPE ile yapılan masaj, yağ hücresi demetlerini tutundukları yerlerden ayırır. Slim Safe formülü yağ dokusuna hızla nüfuz eder ve bölgede aqueous fazında askıda kalacak olan yağ hücrelerini ayrıştırır.Formül hızla hücre duvarından geçer ve yağ partiküllerini daha küçük parçalara ayırır. Slim Safe yağ moleküllerinin enerjiye dönüştürülceği mitokondri içinde emilimini kolaylaştırır. Yağ hücresi içindeki yağ hızla azalır, yağ hücresi küçülür ve deri-altı yağ tabasında bulunan yağ dokuları incelir.

Uzak doğu bitki özlerinden hazırlanan GOLD SHAPE vücutta sadece fazla yağları eritmekle kalmayıp selülit görüntüsünüde tedavi etmektedir. İçeriğindeki Garcinia btkisi aynı zamanda iştah kontrolünü de sağlar. Karbonhidratların yağa dönüşümünü engeller. Hem kadınlar hemde erkeklerin kullanabilidiği bu krem yüz ve vücut olmak üzere 2 seçeneklidir. Sadece vücuttaki fazla yağları eritmekle kalmayıp boyun ve gerdan bölgesindeki istenmeyen yağları eriterek sıkılaşma sağlar.

GOLD SHAPE 3. Dünya Tıbbi ve Aromalı Bitkiler Kongresinde Dünya çapında kabul ve onay görmüştür. Ayrıca ürünün etkileyici gücünün kanıtı Amerika, Asya ve Avrupada yapılan sayısız halka açık masaj yarışmalarında gösterilmiştir.

Mucizevi Krem GOLD SHAPE Türkiyede birçok seçkin eczane ve salonda satışa sunulmaktadır. Dünyanın bir çok ülkesinden sonra GOLD SHAPE fırtınası artık Türkiye’de de esiyor.

                             

 

GOLD SHAPE FACE SLIMMING LOTION

Zayıfladınız ama yüzünüz hala kilolu halinizdeki gibi tombul mu?

Gıdık bölgesindeki sarkmayı ve yağlanmayı bir türlü yok edemiyor musunuz?

Kilonuzdan memnunsunuz ama yüzünüz ve gıdığınız yağ mı topluyor?

Şu bir gerçektir ki vücutta en zor eriyen yağ, karın ve yüz bölgesindeki yağlardır.

Hızlı sonuc isteyenler bir tüpü toplam bir saat içinde masaj ile beraber gıdık ve yanak bölgesine sürebilir

Günde bir tüpten fazla kullanılmaz.

Akşamları temiz cilde yatmadan bir saat önce gıdık ve yanak bölgesine yeteri kadar masaj ile yedirerek kullanılır.

7 gün içerisinde mükemmel incelmeyi mutlaka fark edeceksiniz.

Ürün tamamen bitkiseldir.

Hem baylar hemde bayanlar kullanabilir.